Start | Kontakt | Information

Anmälningslista

Totalt antal startande inklusive föråkare: 43
Föråkare. OBS!! Måste vara godkänd av arrangören (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Alexander Engwall/Anders Engwall Vetlanda RRCl/Vetlanda RRC Skoda Octavia
A Erland Karlsson/Johan Karlsson Kullings MS/Kullings MS Datsun 1600 SSS
Ungdom (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
U Moa Martini/Magnus Lundin Nässjö MK/Nässjö MK Opel Corsa
Gr.E. A-B- förare (Antal startande: 1)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Boo Hugoson/Roger Pettersson Wäxjö MS/Lessebo MK Volkswagen Golf
Gr.E. C-förare (Antal startande: 5)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Jakob Sandberg/Alexander Fröding Norrahammars MK/Shra Jönköping VW Golf
C Dan Brewitz/Daniel Holst Tibro MK/Tibro MK Volvo 940
C Ola Aronsson/Micael Pierre Göteborgs MF/Göteborgs MF BMW 318
C Anton Bredin/Mimmi Bergdahl Vimmerby MS/Vimmerby MS Volvo 740
C Göran Klevenhed/Erik Klevenhed Norrahammars MK/Norrahammars MK VW Golf
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, A-B-förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Filip Rosendahl/Per Bidemyr Toarps MK/ Volvo 940
B Patrik Pettersson/Bo Björkqvist Falköpings MK/Mariestads MS Peugeot 206
B Jonas Molin/Bengt-Arne Molin Skene MS/Skene MS Volvo 944
A Niclas Melin/Zebastian Melin Nässjö MK/ Volvo 244
Volvo Orginal, Gr.N -1400, Gr F, C-förare (Antal startande: 4)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Mattias Engfeldt/Nathalie Bernström Wäxjö MS/Vetlanda RC Volvo 940
C Joel Norqvist/Robin Bäckström SMK Trollhättan/Falköping MK Volvo 244 Dalek Lås o Larm AB
C Ronny Adolfsson/Malin Karlsvärd Finspångs MS/Finspångs MS Volvo 940
C Hampus Wallin/Jonathan Rocklöv Vetlanda RRC/MK Kinda Volvo 940 Grp F
Appendix K, A-B-C förare (Antal startande: 10)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A Stig Johansson/ Kils MK/ Triumph 2,5 PI
C Anders Danling/Linus Danling Norrahammars MK/Norrahammars MK Saab 96 V4
A Björn Yngvesson/Håkan Swahnström Norrahammars MK/Norrahammars MK Opel Kadett rally
B Anders Malm/Anders Andersson Ydre MK/Va Östergötland MK Opel Ascona A Team Korvgubbens Motorsport
C Stefan Davidsson/Johan Hultberg Gränna MK/Gränna MK Volvo 142
A Christer Gustafsson/Patrik Holm Norrahammars MK/ Volvo 262
C Fredrik Svensson/Veine Svensson Ydre MK/Ydre MK Volvo Team "Korvgubben" Motorsport
B Claes Börefelt/Janne Lidin Norrahammars MK/Norrahammars MK Escort MK 1
B Ove Jonsson/Lisa Hoff Tjust MK/Tjust MK SAAB 96 V4
C Thomas Johansson/Henrik Gustafsson Ydre MK/Ydre MK Volvo 240
A förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 3)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
A David Lindström/Jessica Svensson Skillingaryds MK/Skillingaryds MK Volvo 940 Plombo Motor
A Tobias Pettersson/Åke Kjellgren Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
A Johan Peterson/Kalle Kronqvist Finspångs MS/Finspångs MS BMW 325
B förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 11)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
B Simon Bolsgård/Daniel Bolsgård Skillingaryd MK/Skillingaryds MK Volvo 940
B Johnny Sundström/Anton Sundström Vara MK/Vara MK Opel Ascona
B Anders Petersson/Christoffer Gustavsson Gränna MK/ Volvo 240
B Jonas Rydell/Anders Pettersson Östertyllen RC/MSK Kvarnvingarna Volvo 940
B Andreas Elfver/Hedda Angelöv Gränna MK/Gränna MK Volvo 240
B Joakim Smedberg/Tobias Bragd Götene MK/Götene Mk Volvo 242
B Daniel Karlsson/Rasmus Linddahl Höglandets MS/Skillingaryds MS Volvo 940 Cat Clean Racing Team
B Thomas Bönnermark/Kenta Johansson SMK Nyköping/ Volvo 940
B Johan Östlund/Kent Östlund Flens MS/Flens MS Seat Ibitza
B Danne Amberin/Dennis Amberin Linköpings MS/Linköpings MS Volvo 940
B William Andersson/Algot Andersson Vimmerby MS/Silverdalens MSK Volvo 240
C förare Gr.H, Gr.N över 1400, Gr.A, Nationell Special, 4WD (Antal startande: 2)
Fk Förare/kartläsare Klubb Bil Anmälare
C Tomas Wernerson/Joel Picher SSMK/SSMK Opel Ascona A
C Magnus Grahn/Claes Örnskog Höglandets MS/Höglandets MS Ford Fiesta